Získávání znalostí
/ Knowledge Discovery >> Získávání znalostí >> auto >> modely aut >> závodní auta >>

Ferrari 250 P

jako v ’ 63. V Sebringu, Ferrari 275 Ps šel 1-2, zatímco Ferrari 330 P byl třetí. Další Ferrari 275 P vyhrál Nürburgringu. V Le Mans, 275 P řízen Jean Guichet a Nino Vaccarella dal Ferrari svou osmou jednoznačného vítězství během 24 hodin; vítězství, které bude poslední pro Ferrari automobilky na historické trati. Skončil druhý a třetí se 330 PS, která se později v roce ochutnal vítězství v Anglii a rsquo; s Tourist Trophy a v sezóně finále na 1000 km pařížských

Tlaková jako nikdy předtím v mezinárodní vytrvalostní závody by v plné míře. váha Forda a jeho GT40 a intenzivní Chevrolet-poháněl Chaparrals, Ferrari pro 1965 vykopali hluboké pro nové technologie a více koní. Výsledkem bylo 275 P2, P2 330, 365 P a 365 P2.

Ferrari 275 P2 a 330 P2 měl v podstatě stejný vzhled, ale byl zcela odlišný od svých předchůdců prototypů. Navrženo s pomocí aerodynamickém tunelu a postavený Carrozeria Fantuzzi, byly nižší a širší, s svěží vůní, více vzpřímené čelní sklo, větší struktury obloukem, a novou ocas s výrazným ducktail spoilerem. Kola byly odlity hořčík namísto kabelů, a byl potácel na šířku – osm palců vpředu, vzadu devíti – místo toho šest palců na každém rohu.

Podvozek a odpružení využity Formule 1 technologie. Panely karoserie byly obložené trubkového rámu pro další tuhost, a zavěšení zadních kol má novou geometrii a zaměstnalo dvě podpůrné vzpěry.

P2S používá dvojité horní vačky a oddělenými svíčky na válec. Koňská síla byla 350 za 275 P2 ’ s 3285cc V-12 a 410 330 P2 ’ s 3967cc V-12

Ferrari 365 P byl představen těsně před Le Mans a zobrazí se další nový skin.. Jeho 4390cc V-12 udržel jednotlivé horní vačky, jeden konektor na válec, a dělal 380 koní

Všechny tyto vozy viděl vítěze ’ s. Kruh. Ferrari 275 P2 vyhrál v Monze a Targa Florio na. Ferrari 330 P2 zvítězil na Nürburgringu. Ferrari 365 P2 se šachovnicovou vlajkou v Remeši. Všichni říkali, Ferrari vyhrál dělá světové tituly pro prototypy v roce 1963, a rsquo, 64, a ’ 65. A i když to vyhrálo Le Mans v roce 1965, to nebylo ’ T s P2. Maranello měl nějakou dynamiku, ale výzvy, sportovního-racing nebyli asi dostat nějakou jednodušší.

Ferrari 330 P plodil sérii Ferrari s velmi působivými závodu záznamů.