/ Knowledge Discovery >> Získávání znalostí >> dobrodružství >> venkovní aktivity >> běh >>

Jak Rome Marathon Works

How Řím Marathon Works
Kevin P. Allen
Prohlédněte si článek Jak soutěžící maratón Works vzlétnout na začátku 15. maratón "Maratona di Roma 'na Koloseum dne 22. března 2009 v Římě, v Itálii.
Franco Origlia /Getty Images
Jak maratón funguje

Turisté obvykle tráví hodně času na nohou, jak berou na památky a zvuky zahraniční přistát. Maratonci - který, samozřejmě, tráví hodně času na nohou - vědí, že krásný pohled a zvuky může poskytnout tolik potřebnou inspiraci, když jde do tuhého. Řím Marathon je určen pro turisty a maratonec podobně. Pokud se vám stalo, že je mix obou lidí, tím lépe.

Zatímco Rome Marathon byl vytvořen pouze v roce 1982, má historický cítí k ní. Jak by vám to pocit, jako byste byli transportován zpět v čase v takovém místě? Řím, po tom všem, je známý jako " Eternal City " a mnoho památek se datuje tisíce let, stále stojí - a část trati

Ale to není jen to, co byste mohli vidět, že dělá maratón jedinečný zážitek;! to je také, kdo jste mohli vidět. V roce 2000, začátek závod byl dočasně přemístěn na Svatopetrském náměstí, kde papež John Paul II požehnal běžce, než se vydali na 26,2 mil cestu. [Zdroj: Adventure-maratonu]

Jednou z nejpamátnější maratony v historii byl spuštěn v Římě v průběhu roku 1960 olympijských her. To bylo pak, že se bosý etiopská jmenoval Abebe Bikila odkráčel z balení na cestě k první ze svých dvou zlatých medailí na maratonu vzdálenosti - Bikila také vyhrál zlato v Tokiu v roce 1964, na sobě běžecké boty Asics [Zdroj: ALFA Athletic Club ].

Sportovci sahat od elit ke starším lidem, kteří se nepodíleli na maratón. Někteří se zajímají o rychlých časech, a jiní prostě libují v krajině. A ještě jiní více přemýšlet o romantiku, než samotný závod. Svět Chief Running ředitel Runner, Bart Yasso, který dokončil více než 125 maratony, kdysi daboval Rome ". Nejromantičtější maraton " Yasso běžel závod den poté, co se oženil se svou ženou. " Jsem hrdý na to, že to byl nejpomalejší maraton ani jeden z nás nikdy neudělal, " řekl [Zdroj: Yasso].

Tak jak se vám dostat se do této památné události? Klusu na více než na další straně se dozvíte.
Při pohledu na malou božské inspirace během maratonu? Jak se o běhu minulosti baziliky svatého Petra?
maratón Entry

Na rozdíl od prestižní Bostonský maraton, Řím Marathon nemá žádný časový kvalifikační normu. Organizátory závodu přidělit ve