/ Knowledge Discovery >> Získávání znalostí >> dobrodružství >> venkovní aktivity >> běh >>

Jak Nike + Human Race Works

084 kilometrů).

Poté, co všechny statistiky byly odeslány na Nike + Human Race webu site a analyzovány, žebříčky ukázaly, že země s celkovou nejlepší čas byl Tunisko - s průměrnou dobou 10K běhu 34 minut, 2 sekundy. Spojené státy skončil druhý v průměru 41 minut, 11 sekund. Litva vešel do třetiny, v průměru 43 minut, devět sekund. Země Panamy na posledním místě, s průměrnou dobou běhu jedné hodiny, 51 minut, 52 sekund.

Město žebříčky vyšel trochu jinak. Rome zařadil No. 1, s průměrnou dobou běhu 49 minut, 21 sekund. Oslo umístil na druhém místě v průměru 50 minut, 24 sekund. A za třetí se Milan, s průměrnou dobou 51 minut a 48 sekund. Vychovávat vzadu v městských žebříčku byl Guangzhou, s průměrnou dobou běhu jedné hodiny, 16 minut, 13 sekund

Kdo ". Won " Nike + lidská rasa? V kategoriích zemí, Spojené státy běžec s Nike + uživatelské jméno " Bibi017 " byla celková číslo 1 finišer. Jeho čas byl 33 minut, 59 sekund. Číslo 1 samice finišer byl japonský běžec s uživatelským jménem " tychan, " s časem 34 minut, 40 sekund. Ostatní top finishers pocházelo ze zemí, jako je Kanada, Chile a ve Švýcarsku.

V kategorii měst, samec finišer byl Nicholas Koech-Kiprutto Berlína, který skončil s časem 28 minut, 42 sekund. A Rosa Liliana Gody Buenos Aires skončil nejprve u žen s časem 33 minut, 10 sekund

Ale co zbytek běžců. - Non-elitních běžců? Jak to, že trénovat? Nike využita své internetové stránce organizovat školení běží po celém světě. Kromě toho, pomocí webu, začínající a zkušení běžci podobně mohou dát dohromady své vlastní tréninkové programy. Navržený Nike trenéři, tréninkové programy jsou k dispozici pro začínající běžce až po pokročilé sportovce.

Máte zájem o spuštění další Nike + Human Race? Pokud ano, kopat do běhu školení články na další straně.