/ Knowledge Discovery >> Získávání znalostí >> dobrodružství >> venkovní aktivity >> běh >>

Jak Marine Corps Marathon Works

>

Můžete mapu rozložení kurzu také prohlédnout a stáhnout verzi pro tisk, takže vy a vaše rodina bude tištěné podobě pro závod-denní reference. Pokud to nestačí, můžete také tisknout turn-by-turn pokyny, které popisují každé části závodu. Mnohem důležitější je seznam pouličních uzávěry platných v den závodu. Tento dokument radí maraton účastníků a non-účastníky stejně jako na oblasti, které budete chtít, aby se zabránilo a jak nejlépe řídit dopravu v průběhu této masivní, dopravní-vrčet akce.

Snad nejvíce užitečné funkce na webu maratonu je ptačího 3-D videoklip, který vám ukáže, přesně tam, kde budete spouštět. Můžete sledovat animované grafiky a vidět ukazatele najetých kilometrů obložil na mapu a můžete určit vodu a pomoci stanice, které se objeví na trase, taky.
Závodníci v tomto maratonu obdrží jednorázovou čip, který automaticky zaznamenává jejich průběh kurzu a dokončovací čas.
iStockPhoto /Thinkstock
Marine Corps Marathon Výsledky

Ziskové časy se mění divoce MCM. Vzhledem k tomu, závod není opravdu přitahuje elitních běžců, amatéři obvykle vyhrát s časy, které nejsou zcela přibližnou rychlost světové úrovně.

Každý závodník obdrží čip, který sleduje svůj postup kolem trati a poskytuje oficiální cílový čas, taky. To platí pro všechny účastníky, ať vstoupí jako běžec, ruční cyklisty nebo invalidní vozík závodník. V roce 2009, celkový vítěz závodu byl John Mentzer, který skončil v 2:21:47 [Zdroj: Hage]. Vítěz Ženská byl Muliye Gurmu, s časem 2:49:48. Vítězem se stal David Swope invalidní vozík, který dokončil závod na 1:53:03.

Ani jeden z vítězů přiblížili k závodu rekord. Mužský rekord 2:14:01 byl stanoven Jeff Scuffins v roce 1987. Záznam Ženský pořádá Olga Markova, který v roce 1990 dokončil závod v 2:37:00. [Zdroj: Marine Corps Marathon]

MCM se stává ještě legendou každý rok, částečně kvůli některým z jejích prvních účastníků. Čtyři muži dokončili MCM za každý rok byl závod držel. Mají přezdívku - světlá Pounders. Nejmladší sboru Pounders je Will Brown, 63. Nejstarší je Mel Williams, 71 [zdroj: Marine Corps Marathon]. Žádný ze čtyř chce být první, kdo ujít MCM, takže všichni, aby se bodu, kdy ve tvaru pro závod každý rok.

MCM je slavný závod a přitahuje slavných lidí. Pozoruhodné finišery zahrnují Ala Gorea, John Edwards, Ted Koppel, Oprah Winfrey a Clarence Thomas, mezi mnoho dalších známých tváří [Zdroj: Sirdofsky].