/ Knowledge Discovery >> Získávání znalostí >> dobrodružství >> venkovní aktivity >> běh >>

Jak Ukrops Monument Avenue 10k Works

Monument Avenue 10K není jen o běžce. - Diváci získat crack na akci. Improvizovaná rukavice, šály a profily a rock 'n' roll kapely přetékají v průběhu závodu. Pro ty, kteří jsou více nakloněny organizačně, tam je Hirschler a Fleischer Spirit soutěž. Každá " Spirit Group, " musí mít 10 nebo více lidí k účasti. Čím více nadšený a originální vaše skupina, tím větší je pravděpodobnost, že je budete vyhrát " Velkou Spirit Award " peněžní odměna ve výši $ 300 mm. Deset ostatní peněžní ceny budou uděleny finalista-up Spirit skupiny. Pro kvalifikaci, musíte zaregistrovat u sportovní Backers

Ukrop památník Avenue 10K Výsledky

The Monument Avenue 10K přitahuje vážné běžců z celého světa. Zatímco odměna není tak velký jako závody, jako je ING New York City Marathon nebo Bostonský maraton, uvádění jako 10. největší silniční závod ve Spojených státech je docela úspěch.

Aktuální stojící závod rekord pro V horní žen finišer byla založena v roce 2007 Magdaleny Makunzi. Její čas byl 32:24. Zaznamenejte pánská byla založena v roce 2004 Reuben Chebii s časem 28:07. V roce 2010, 27-letý Alene Reta z Etiopie si odnesl titul mužů a cenu ve výši $ 2.000. S časem 28:26, on porazil jeho povrch 2009 o 7 sekund. Monument Avenue nováček Megan Wright z Kanady získala první místo v kategorii žen s časem 33:06. Ona také odnesla ocenění ve výši $ 2.000. [Zdroj: Sportovní Stoupenci]

Běžci, kteří se účastní Richmond Times-Dispatch zdobit &Co.. Běh soutěž si zaslouží, aby se zde hovořilo. Energie je potřeba spustit 10K oblečený jako pirát s papírovou loď připoután kolem pasu by neměly být brány na lehkou váhu. V roce 2010, Leonard Tengco běžel jako " veverka &Quot.; Jeho kostým součástí drží tyč s obřím žalud připojené, aby ho motivaci. Vzal si domů první cenu v kategorii individuální /duo. První místo pro kategorii skupiny šel na " Rub-A-dub-dub, " vedl o Kenneth Masonem a přáteli. [Zdroj: Sportovní podporovatelé]

Chcete vědět více? Navštivte odkazy a zdroje na další straně pro další informace o Monument Avenue 10K, stejně jako informace o příbuzných tématech.