/ Knowledge Discovery >> Získávání znalostí >> auto >> auto závodní >> NASCAR >> NASCAR ostatní >>

Jak NASCARs Auto zítřka Works

How NASCAR Auto zítra Works
Základy Jak NASCAR auto Zítra Works

Na 18. února 2001, zásobovací auto závodní ztrátě jednoho z mužů, jejichž jméno bylo prakticky synonymem pro sport samotný - Dale Earnhardt, Sr Earnhardt byl vycházející z čtvrtého přelomu posledním kole dnešního Daytona 500, když byl jeho levé zadní čtvrtina panel odposlouchávat řidiče Sterling Marlin. Earnhardt je neslavný černá číslo 3 Chevrolet sklouzl do závodní dráhy před tím, než narazil do zdi v horní části kola.

Podle norem NASCAR, vrak nevypadal příliš těžké. Ani Earnhardt auto ani to, že řidiče Ken Schrader, který se následně narazil do něj, šel ve vzduchu nebo vznítil. Ale Schrader vystoupil z auta a šel pryč; Earnhardt ne. Muž známý jako Intimidator zemřel v ten den na závodní dráze.

V době, úmrtí bylo sužuje sport. V roce 2000, NASCAR řidiči Tony Roper, Adam Petty a Kenny Irwin byli všichni zabiti, zatímco závodění. Zpráva brzy začalo být jasné, NASCAR úředníci:. Tento sport musel stát bezpečnější

V roce 2007, několik let výzkumu, testování a vývoj přišel k uskutečnění v podobě vozu zítřka (dětská postýlka), zcela Přepracované NASCAR závodní vůz postavený s důrazem na bezpečnost řidiče a kupodivu, snížení nákladů.

Nový vůz je o něco větší, o něco méně aerodynamické, mnohem méně citlivé na vlivy z jiných aut a stabilnější rychlostí , Všichni soutěžící výrobci - Chevrolet, Ford, Dodge a Toyota - použijete stejné šablony stavět svá závodní auta s cílem, aby se konkurence bude ještě vyrovnanější

V tomto článku se podíváme na NASCAR. Auto zítra. - Jak to bylo vyvinuto, proč je to odlišné od předchozích továrních automobilů, a proč, navzdory chlouba vylepšené bezpečnostní prvky, Dale Earnhardt je vlastní syn byl tvrdá kritika
Výzkum a vývoj

Je to už desítky let od NASCAR závodníků byly jen verze výkonnostní modifikované těchto vozů můžete zakoupit ze skladu nalezené u místního prodejce showroomu (od této doby termín akciové auto). V těchto dnech, je NASCAR závodní auto se skládá z rámu ocelových trubek pokryté tenkou, plechu-kovové tělo a hnaný old-school, big-vysídlení motor V-8.

Závodní týmy stavět auta na základě specifikací a pokynů stanovených NASCAR. Zatímco vozy nesou jména jako Impala a fúze poté, co představují výrobci jako Chevrolet a Ford, pravdou je, že oni jsou na hony vzdálené od bytí něco takového vozu si můžete koupit z továrny. Dokonce i světlomety jsou pouze ozdobné ob