Získávání znalostí
/ Knowledge Discovery >> Získávání znalostí >> dobrodružství >> venkovní aktivity >> běh >>

Jak Meaghans 5K Works

dky

Když Gail Wagner dostal nápad pro Meaghan je 5K, ona byla varoval, že tam bylo už příliš mnoho charitativních závodů, a že by mohla skončit ztrátou peněz. Ona však pokračovaly. První rok se 800 běžce a chodce, kteří projevily pomohl zvýšit téměř 60.000 $ [zdroj: Wagner].

V příštím roce, na začátku závodu byl duben sužován strašlivého počasím, se silnými větry a hnací déšť se sněhem. Přesto, 1.240 Celkový počet účastníků se zúčastnilo a událost zvýšil více než 60.000 $ pro věc. Scott Bagley, 45, z Pittsford, NY, vyhrál divizi mužů na s časem 18:53. Sarah Nazarian-Elliot, 37, z Fairport NY, byl vítěz ženský, skončil v 19:12 [zdroj: Meaghan Hope]

V roce 2010, organizátoři závod přesunul do června, aby se zabránilo opakování hořké počasí. Datum dal událost do soutěže s mnoha dalších rodinných a sportovních aktivit. Počet účastníků klesl na 661. Z nich 350 bylo běžci, zbytek chodítka. I s nižší účastí, závod zvýšil o 35.000 $ 000 [Zdroj: Wagner].

29-letý syn Wagnera, Garrett, vyhrál závod v roce 2010 pánskou v 16:10. Divize Ženský šel do Vanessa Taylor, 23, z Spencerport, NY, který běžel 21:53 [Zdroj: Meaghan je naděje]. Časy pro Meaghan je 5K jsou vypočteny elektronicky pomocí PCR Timing, což organizátoři dát přesné časy všem běžcům.

Startovné pro závod je $ 20 ve předem, $ 25 o den závodu a $ 15 pro studenty. Poplatek zahrnuje trička pro prvních 500 účastníky. Většina peněžních prostředků získaných pochází z přispěvatelů přijatých účastníky, stejně jako z firemních sponzorů. Dvacet šest členů Latone jeho širší rodiny se zúčastnilo závodu roce 2010, včetně jejího manžela, Mike, a dvě děti, Mia, 10, a Michael, 8. [zdroj: Barry].

Ve svém novinovém eseji , Latone napsal, " Celý můj život je před mě ".; Její otec Bill Barry pomohla organizovat a propagovat závod. On vidí událost jako pocta stanovení jeho dcery a nadějí. Tato organizace, která vyrostla kolem závodu, tzv Meaghan Hope, pokračuje ve zdokonalování svých fundraising úsilí a sponzora jiné události, to vše v zájmu pomoci budoucím obětem rakoviny plic.

Čtěte dál a dozvíte se více o běh 5k různé závody.