/ Knowledge Discovery >> Získávání znalostí >> auto >> auto závodní >> NASCAR >> NASCAR ostatní >>

NASCAR Race Car Race Drivers

NASCAR řidiči automobilů
NASCAR Řidiči

Studijní fotky z prvních závodů a uvidíte, že mnoho řidičů NASCAR závodil v kalhotách a triček. Někteří ani nosit helmy. Bezpečnostní pásy se nevyžaduje, a to buď, a stopy zřídka měl hodně v cestě bezpečnostních kolejnic udržet potulný auto v mezích. Tyto natvrdo konkurenti často dát své životy na lince za méně než 100 $ za závod.

Mnoho brzy závodní hvězdy piloval své řidičské dovednosti běžící měsíční svit na back-venkovských cestách. Přeprava ilegální alkohol byl nebezpečný zaměstnání - zejména pokud jste chytili. Takže řidiči naučili všelijaké kousky, aby se vyhnuli " Revenuers, " a ty talenty přenese i na polních cestách, které převažovaly v proběhnutí továrního automobilu v té době.
NASCAR Image Gallery

2005 NASCAR Nextel pohár vítěz Tony StewartSee více obrázků NASCAR.

Ale mnozí řidiči, kteří vynikali špínu nedopadl stejně jako na chodník, kde byly vyšší rychlosti a driftování v zatáčkách nebylo nutně nejrychlejší (či nejbezpečnější) cesta kolem trati. To nebylo moc překážkou na první, protože po léta tam bylo jen pár zpevněné stopy na harmonogramu. To se změnilo od časných 1960, kdy řidiči, jako jsou Junior Johnson, Lee Petty, Fireball Roberts, Joe Weatherly, a Rex White vystupovaly tím, že ukazuje dovednost, aby úspěšně konkurovat na každém povrchu.
Procházet NASCAR DriversLooking pro skutečné řešení na své oblíbené řidiče? Podíváme-li se setkat se s ostatními fanoušky svého oblíbeného? ! Navštivte Rowdy.com

Místní špína stopy byly cvičiště pro mnoho řidičů, kteří přišli z věku během 1960 a 70. let, i když NASCAR závody byly využívány stále běžet na chodníku - a to pouze na chodníku začíná v roce 1971. V posledních let, karting je často vstupní bod pro mladé řidiče, z nichž mnozí - jako je Jeff Gordon a Tony Stewart - začal ve sportu o stejném čase oni začali školu

Částečně v důsledku,. top řidiči v těchto dnech nejen zdají mladší než kdy předtím, ale také to najít úspěch dříve v jejich kariérách. V roce 2005, například, 21-letý Kyle Busch vyhrál dva závody ve svém úplně prvním NASCAR NEXTEL Cup Series sezony a stal se nejmladším jezdcem, který kdy vyhrál závod a tyč.
Quiz CornerHow toho víte o NASCAR ? Otestujte si své znalosti s naší NASCAR kvízy!

Aktuální Jednodenní fanoušci jistě všimnete, že většina řidičů profilovaných v těchto článcích již dávno odešel z proběhnutí. Jsou to muži, kteří pomohli pozvednout sport