/ Knowledge Discovery >> Získávání znalostí >> auto >> auto závodní >> NASCAR >> NASCAR ostatní >>

Richard Petty Petty

Richard
Richard Petty

Prostřednictvím druhý týden v červnu 1967, Richard Petty vyhrál 10 z 24 NASCAR Grand National závodů. Sezóna byla napůl nad a Petty byl na běsnění, ale on byl koncové winless řidiče sophomore James Hylton v pořadí bodů. Takový je postup při stanovování mistr NASCAR - dokonalost není vždy řádně odměněn

Díky vítězství v červnu 18 závodě na Rockingham, Petty přihlásit své 11. vítězství v sezóně, ale ještě důležitější je, co měl. Nakonec popadl NASCAR Velkého národního bodů náskok. &Quot, Prince of Randleman " (NC) by neměla být ohrožena v titulní pronásledování znovu, snadno nahrávat ohromující triumf a stáčení do jeho druhý ze sedmi NASCAR mistrovství.

Petty obrátil teplo ještě vyšší v druhé polovině sezóny 1967 , V závěrečných 24 závodů, Plymouth jízdu Petty vyhrál 17 krát, což mu 27 vítězství ve 48 startech - což je 0,563 průměr pálkování. On vyhrál šampionát o 6028 bodů nad Hylton, který parlayed konzistenci skončil druhý.

V bezprecedentní běhu úspěchu, Petty vyhrál 10 po sobě jdoucích závodů, což je šokující úspěch, který bude pravděpodobně zůstat v záznamových knihách NASCAR navždy , Neporažený Řetězec trvala od srpna do října.

Petty přinesl sám sebe a NASCAR proběhnutí továrního automobilu od malých dvou-bod příběhů na zadní sportovní sekci na úvodní stránku! Titulky. Jeho jméno, jeho úsměv, jeho manýry, a jeho řidičský rekord vynaložila veškeré sportovní stránku čtenáře pod čarou všímat Mason-Dixon jižního značky motoristického sportu. Všichni mluví a píše o Richard Petty. Ve skutečnosti, jeden Karolína denní tisk hlásil, že Petty skončil na druhém místě v 100 mil NASCAR Velké národní závod v Maryville, Tenn., Bez poznamenat, že Dick Hutcherson že událost vyhrál
úspěchy

Pettyova vysloužil zápis-up v časopise Newsweek, poprvé národní týdeník věnoval článek ovladačem továrního automobilu. On byl také vystupoval v Sports Illustrated, Life časopis, a Pravda časopis pro muže. " Richard Petty Pro prezidenta " Samolepky a klopy tlačítka začali se objevit během sezóny 1967

je drobná hvězda zazářila jasnější, někteří členové médií začal brát potshots v novém ". King " of proběhnutí továrního automobilu. Říkali, že on nebyl si zaslouží pozornosti médií. Jeden reportér šel tak daleko, že říkají Petty byl snob, který se nestaral o jeho fanoušky a příznivce. Levné výstřely si být jistý.