Získávání znalostí
/ Knowledge Discovery >> Získávání znalostí >> zábava >> sportovní >> ostatní sporty >>

Úvod do jak se Ironman Works

ord pro většinu Kona výhry je sdílen Dave Scott a Mark Allen, se šesti každým.

Pak tam jsou Ironmen pozoruhodný jejich odvahu a vytrvalost, pro které prostě dokončuje závod je monumentální triumf, jehož příběhy jsou opravdu inspirující.

Legenda o Ironman skutečně začal Julie Moss. V roce 1982 se rozběhla v Kona v rámci své diplomové práce ve sportu fyziologii. To byl jeden z prvních Ironmans vysílaných ABC. Ke konci závodu, Julie ocitla v čele. V pohledu na cílové čáře, její tělo rozdal. Již není schopen se postavit, byla schválena Kathleen McCartneyho, který vyhrál. V opravdu nezapomenutelný scéně, Julie plazil přes cílovou čáru na rukou a kolenou, aby se druhé místo. To stmelil v americkém vědomí myšlenku, že právě dokončuje Ironman je vítězství.
Marc Herremans byl Ironman před výcvikem bike nehodě opustila jej ochrnutý. I když musí být provedena na startovní čáru, on nikdy přestal výcvik a absolvoval několik dalších Ironmans na invalidním vozíku.
Marco Garcia /Getty Images

Sister Madonna Buder nemusí být jediným Ironman, který je také jeptiška, ale ona je ve třídě všechny její vlastní. Každý rok, že se soutěží v Ironman, organizátoři mají vytvořit novou věkovou skupinu žen pro ni. Absolvovala Ironman Kanada, stejně jako Kona ve věku 75 [Zdroj: Online Gonzaga Bulletin]. V divizi pánské, Jim Ward běžel v Kona, když mu bylo 80. On dokončil závod ve věku 77.

Team Hoyt je otec a syn pár, který spolu soutěží. Rick Hoyt má mozkovou obrnou a narodil se s poškozením mozku kvůli problému při narození. On není schopen mluvit ani chodit, ale zařízení, které mu umožňuje komunikovat mu pomohla odhalit, že miluje sport. Když byl spolužák ochrnul při nehodě, Rick zeptal svého otce, Dick Hoyt, pokud by mohly spustit v 5K prospěch závodu. Oni dělali, se Dick tlačí Ricka na invalidním vozíku. Přestěhovali se do maratony a nakonec triatlon. Rick sedí na voru, který Dick vleků, jak se plave. Pak, oni jezdit na kole se sídlem v vpředu pro Ricka. Oba jsou Ironmen [zdroj: Team Hoyt].

V roce 2007, Scott Rigsby dokončil závod Kona na dvou nohách protetických [Zdroj: WALB Novinky]. Deseti let před, Australian John MacLean dokončila Ironman na invalidním vozíku, za použití ručně zalomené kolo na druhé části závodu [zdroj: Ironman]. Sarah Reinertsen se stala první ženou amputaci vstoupit do závodu Kona v roce 2005.

Pro více informací o triatlonu, maratóny a tlačí lidské tělo na hranici svých možností, viz následující s