/ Knowledge Discovery >> Získávání znalostí >> zábava >> sportovní >> baseball >> sezóna shrne >> 1920 >>

1924 Baseball Season Recap

1924 Baseball Season
procházet článek 1924 Baseball sezónu 1924 Pro Baseball sezónu rekapitulace

Velkou novinkou během 1924 baseballové sezony nebylo to, co se stalo, ale co se nestalo. The New York Giants vyhráli znovu - jejich čtvrté vlajkou za čtyři roky - ale to bylo stále rutina. Yankeeové, nicméně klesl na druhé místo, 2 hry za outsidera Washington Senators, který skončil 231/2 hry ven jen o rok dříve

Dalo by se to vyčítat to na Babe Ruth.; vyhrál svůj jediný titul kariéry na odpalování .378 a vedl v obydlí (46), běží (143), procházky (142), na základně průměr (0,513), a tlouci (0,739). Zbytek trestného činu nebyl špatný, a to buď. Wally Pipp legged out liga-vedoucí trojice 19, třetí baseman Jumping Joe Dugan skóroval 105 běhů, a Bob Meusel hit .325 a zatloukl 120 běhů.

To bylo Yankees 'pitching, že zakolísal trochu, sestavování ERA 3,86, druhý v lize. Joe Bushova 17-16 záznam a Bob Shawkey je 4.11 ERA ofsetové dobré snahy z vítěz 21-game Herb Pennock, Waite Hoyt, a smutný Sam Jones.

Ale rozhodujícím faktorem v 1924 American League závodu byl z pitching Walter Johnson, který po 19 letech konečně hrál na tým, který mu za předpokladu slušnou ofenzivní podporu. 36-letý dead-ball veterán vedl americkou ligu v strikeouts s 158, vyhraje s 23, shutouts se šesti, a ERA na 2,72. On byl zvolen americká liga MVP

Zaokrouhlování se na zbytek Washingtonova personálu, který vedl americkou ligu v ERA na 3,34, byl levák Tom Zachary, který šel 15-9 s 2,75 ERA.; George Mogridge, který skončil 16-11; a brzy úleva eso Firpo Marberry, který zaznamenal 15 chytá. Senátoři "trestný čin zahrnuty Síň slávy outfielder Goose Goslin, který zasáhl .344 s lize-vedoucí 129 RBI; Sam Rice, který udeřil .334 a zaznamenal 106 běhů; a nejprve baseman Joe soudce, který pálkoval .324.

National League závod také představovalo překvapení contender v Brooklynu, který se zvýšil z šestého místa v roce 1923 vyhrát 92 her v roce 1924. Brooklynu byl zažehnut tím, že udeří hvězdy Jack Fournier, který byl druhý v národní ligy v RBI s 116 a poprvé v domácí běží s 27; a Zach Pšenice, kdo udeřil .375, druhý pouze na Rogers Hornsby je 0,424. Brooklyn také představoval pitching duo spitballer Burleigh Grimes a Dazzy Vance, který v kombinaci pro 50 vítězství, 60 kompletních her a 620 směn. Vance, který vedl ligu s 2,16 ERA, vyhrál národní liga je první MVP cena