/ Knowledge Discovery >> Získávání znalostí >> zábava >> sportovní >> baseball >> sezóna shrne >> 1920 >>

1.923 Baseball Season

1923 Baseball Season
Procházet článek 1.923 Baseball Season 1.923 Baseball Season Rekapitulace

V roce 1923, obři-Yankees rivalita po dobu delší než bílé čáry na diamant baseballu. John McGraw je úctyhodný National League klub vypudil povýšeného Yankees ze své nově zrekonstruované Home Park, Pola, které dva týmy sdílel od roku 1913. Yankees reagoval tím, že staví Yankee Stadium, monumentální state-of-the-art zařízení krátkého vzdálenost přes řeku Harlem v Bronxu. Jako by to štěstí, oba týmy vyhrál jejich třetí rovný prapory setkat se znovu v říjnu.

Yankees měli snadnou práci z toho v průběhu sezóny, vyhrávat americký League vlajku 16 her přes útok smýšlející Detroit Tigers. Detroit představoval Harry Heilmann, odpalování mistrovství v .403; Ty Cobb, kdo udeřil .340 a zaznamenal 103 běhů; a nejprve baseman Lu Modrý, který kreslil 96 procházky na skóre 100 běží na pouze 0,284 průměr pálkování.

A polovice-hra za Detroitu byli Cleveland Indians, liga je Nejlepší střelci s 888 běží. Oni byli chodil 35-letý Tris reproduktor, který vyslaného 130 RBI (remizoval pro ligu, nejlépe s Babe Ruth), 133 běží, a .380 odpalování průměr (dobré pro třetí místo za Ruth je .393). Cleveland spitballer Stan Coveleski vzal titul ERA na 2,76, a týmový kolega George Uhle vedl ve vítězství s 26 a směna položili se 358. St. Louis Browns klesl z druhého místa na páté, že období po zranění oka stolici své eso, nádherný George Šisler .

Ruth získal jeho stav jako American League je nejlepší hitter předními v běhů s 151, oběhů, s 41, tlouci na .764, a na základně v průměru na .545. On také kreslil 170 procházky, nejvíce jakýmkoliv těstem až do roku 2001. Ruth vyhrál MVP Award přes chicagského Eddie Collins.

Avšak na rozdíl od jejich all-tlouci obraz, skutečná síla tohoto týmu Yankee byl nadhazování. Herb Pennock, další Red Sox uprchlík, šel 19-6 do New Yorku, aby vedl americkou ligu v vítězné procento. Waite Hoyt byl druhý v ERA v 3.01, a Sad Sam Jones vedl New York v 21. vítězství s Yankees '3,66 tým ERA vedl všechny štáby American League.

Byl to jiný New York tým, který vedl jeho ligu V běží skóroval, s 854, ale útok obři "Byla to spíš týmové úsilí. Ross Youngs pálkoval .336 s ligových-high 121 oběhů; Frankie Frisch byl pátý v bít na .348, zaznamenal 116 běhů, a zatloukl 111; a irský Meusel vedl národní ligu v RBI s 125.

Jakmile znovu, New York porazil silný vyzbrojená Cincinnati Reds týmu, který sestavují éře 3.21, zej