/ Knowledge Discovery >> Získávání znalostí >> zábava >> sportovní >> baseball >> sezóna shrne >> 1930 >>

1934 Baseball Season Recap

1934 Baseball Season
Procházet článek 1934 Baseball Sezóna 1934 Baseball Season Rekapitulace

V 1934 baseballové sezony, Billa Terryho New York Giants měl další dobré představení, vstřelil 760 běží, druhý nejlepší v liga, a umožňuje pouze 583, fewest jakéhokoli personálu National League. Mladý Mel Ott hit 0,326 s 119 běží skóroval (sekunda jediný k Paul Waner je 122) a řídil v lize-vedoucí 135; Ott také kreslil 85 procházky a remizoval s Ripper Collins pro titul homerun v 35.New Yorku druhou velkou zbraň, přehrávač /manažer Terry, byl druhý v Národní ligy zasáhnout při .354 (za Waner na .362) a vstřelil 109 běží; leadoff muž Jo-Jo Moore odražen .331 a nahrál desku 106 krát. Hal Schumacher vyhrál 23 her; Carl Hubbell vyhrál 21 soutěží a získal titul National League ERA na 2.30.It byl, nicméně, hrubý a bubnové St. Louis Cardinals, přezdívaný " gashouse Gang " po pouličních gangů jednoho z Manhattanu nejhorších čtvrtí, která vyhrála vlajku o dvě hry ve vzrušujícím závodě. New York vedl za 127 dní v kuse, kdy 28. září, eso Dizzy Dean porazil Reds 4-0, aby Cardinals ještě s New Yorku. Další den, Dizzy mladší bratr Paul vyhrál 6-1, zatímco Giants prohrál do Brooklynu. Den po tom, starší Dean zavřel ven Cincinnati opět 9-0, dát St. Louis náskok nikdy relinquished.Dizzy byl zesměšňován pro jeho preseason slib, že se Dean bratři vyhrál 45 her. Do konce sezóny, ale překročil, že celkem čtyři, a 30-7 Dizzy byl zvolen národní ligu MVP. Druhý hlavní " Gashousers " byli druhým baseman /manažer Frankie Frisch, kdo udeřil .305; Collins, který pálkoval .333 a zatloukl 128 běhů; Leo Durocher, liga je nejvyšší Fielding shortstop; Pepper Martin, ukradeno základna vůdce ligy (23); a Ducky Medwick, kdo udeřil .319 s 18 triples.Hard-bít Detroit pálkoval .300 - jediný prvoligový tým dělat tak - na své cestě k 101-53 záznam, sedm hry, lépe než New York Yankees tým že skončil na druhém místě běží skóroval. 39-letý Babe Ruth se získá pouze sezónu výkon 0,288, 22. Homer; Lou Gehrig provádí většinu váhy, vyhrávat trojitou korunu s průměrem .363, 165 RBI a 49 obydlí. The New York džbány odskočil přidání ligový nízké 3,76 tým ERA s laskavým svolením titlist Lefty Gomez (který šel 26-5 s 2.33 ERA), vítěz 19-hra Red Ruffing, a vítěz 14-hra Johnny Murphy.

Charlie Gehringer, knownas " Mechanical Man, " vedl americký Leaguein běží, hity, a runsproduced.