/ Knowledge Discovery >> Získávání znalostí >> dobrodružství >> venkovní aktivity >> zimní sporty >>

Jak Snowboarding Works

tězí
  • U-rampa:. Snowboardisté ​​provádět triky na U-rampě a jsou posuzovány na základě výšky, obtížnost a dalších kritérií
  • Obří slalom:. Dva snowboardisty, závod z kopce chvíli navigace jejich cestu přes sérii bran
  • boardercross:. Tato událost kombinuje techniky z snowboarding a motokrosová cykloturistiku. Skupiny čtyř až šesti snowboard prostřednictvím slalomu s různými skoky a obraty. První dva nebo tři snowboardisty dokončit kurz postoupí do dalšího kola, až je tu jeden vítěz
  • Slopestyle:. Tato událost je podobná U-rampě, s tou výjimkou, že senzace se provádějí na překážky v terénu . Park

K dispozici jsou také " big-air " Soutěže jako ESPN X Games a extrémní snowboarding mistrovství světa, v nichž snowboardisté ​​vykonávají více extrémní kousky.

Next, plnit některé z snowboardistů, kteří si odebraných zlato na špičkových světových událostí.
    Snowboarding dělá Olympiáda

trvalo více než tři desetiletí na snowboard získat své místo jako legitimní sport, a konečný značka této legitimity přišel v roce 1998, kdy snowboarding byl přidán do zimních olympijských her.

první zimy Olympiáda držet snowboarding (v Nagano, Japonsko) byl otřásly, když jeden z nejlepších snowboardistů světa - Terje Hakonsen Norska - odmítl konkurovat, protože byl naštvaný, že snowboarding spadl pod křídla Mezinárodního lyžování nadace spíše než Mezinárodní Snowboarding Federation. Také, snowboardista Ross Rebagliati byl zbavený jeho obřím slalomu zlatou medaili poté, co test na přítomnost drog odhalila stopy marihuany v jeho systému (medaile byla později dána zpět, protože marihuana není považován za lék pro zvýšení výkonu).
    Tenhle kluk je chytání trochu vzduchu v Sun Valley, Idaho.
    Laurieho a Charles /obrazu banka /Getty Images
    Famous snowboardisty

I když snowboarding je jen pár desítek let, to už má svůj podíl legend. Zde jsou některé z významných jmen, kteří si z jejich znamení ve sportu:

Shannon Dunn - Ona může být malá (5'2 " abych byl přesný), ale Shannon Dunn je síla být počítat na svazích. Byla snowboarding od roku 1979 a byl první Američan, který vyhrál snowboarding medaili v roce 1998 na olympijských hrách, kde se vzal bronzovou medaili v halfpipe soutěži

Terje Haakenson - Byl střídavě s názvem ". Michael Jordan &Quot; a " bůh " ze snowboardingu pro jeho neuvěřitelné triky. Haakenson vyhrál nespočet soutěží a konečný respekt mn