/ Knowledge Discovery >> Získávání znalostí >> zábava >> sportovní >> golf >>

Jim Barnes

Jim Barnesova
Jim Barnes

Jim Barnes tyčil nad většinou z golfistů své doby, stál u 6'3 ''. Byl také jedním z nejlepších hráčů ve hře v období těsně před a po první světové válce, vyhrál všechno, co se pak považovány hlavních šampionátů (USA, Britové, a západní otevře a PGA Championship).

Barnes se narodil v roce 1887 v Cornwallu, Anglie, kde se stal asistentem profesionální ve věku 15 let emigroval do Ameriky o čtyři roky později, ačkoli on udržel jeho anglické občanství.

Barnes byl tichý a gentlemanský muž který nechal své golfové hole dělat mluvit a často šel na hřiště s stébla trávy zaťaté v zubech.

největší výkon Barnes přišel v roce 1921 na US Open na Columbia Country Club v Chevy Chase, Maryland. Vedl tři údery po zahajovacím dni a rozšířil se po každém kole na čtyři, sedm jeho okraj, a pak devět úderů v cíli. - Největší vítězství okraji 20. století

Byl serenaded zřizuje 18. fairway námořní pěchoty kapely a je jediný otevřený vítěz, která získala trofej od prezidenta, s Warren Harding dělá čest.

Barnes také má vyznamenání za vítězství v prvních dvou mistrovství PGA někdy držel, v 1.916 a pak v roce 1919, po dvouleté mezery v důsledku první světové války

Byl mírně Jock Hutchison v první, když se schoval pět stop putt na 36. jamce a Hutchison minul ze stejného vzdálenost dát Barnes 1-up vítězství. Barnes šlehačkou Fred McLeod, 6 & 5, v roce 1919.

I když je pro turné se skládala pouze několik roztroušených událostí každý rok Barnes má den, on je připočítán s 20 vítězstvími v USA Mezi ně patří 1.914, 1.917, 1.919 a západní otevře.

On limitován jeho kariéru tím, že vyhraje 1925 British Open, které považuje za poněkud překvapení, protože on neměl hrál velmi dobře v předchozím několika letech. Pocházel z pěti úderů zpět vyhrát, s využitím Macdonald Smithova kolapsu v posledním kole na Prestwick