/ Knowledge Discovery >> Získávání znalostí >> zábava >> sportovní >> golf >>

Byron Nelson Nelson

ich.

V každém případě, mrtvice-play golf je v podstatě hrál proti předmětu, a Nelson je hrál strašně dobře. Během Streak, hrál 38 kol hře na rány (vynecháme první vítězství, čtyři-míč ve kterém on měl partnera, stejně jako zápas-play formátovaný PGA Championship), který zahrnoval dva 18-ti jamkové playoff kola proti Snead rozhodnout Charlotte Open.

Po celou dobu Streak, Nelson šel kolo 2,581 tahy v průměru 67,92 za kolo. V těchto 38 kolech, byl 113-under-par. Highlights? Nelson vyhrál Iron Lung Otevřít se skóre 263, turné záznamu pro 72 jamek. Při vítězství v Philadelphia Inquirer Invitational, že birdie pět z posledních šesti jamkách vyhrát mrtvicí.

Další namítat, pokud jde o Streak je, že Nelson měl výhodu preferovaných Leží v plavební dráhy na několika akcích, protože ne všechny předměty byly v nejlepším stavu kvůli nedostatku strojů a materiálů v průběhu válečných let

Nicméně, on také měl putt na greeny, které kontrastovaly s těmi na současný Tour.; je to jako srovnávat dvouproudové silnice země do nové mezistátní dálnice

Co je víc, protože Nelson kdysi poznamenal, "., tenkrát jsi nemohl opravit pitch známky nebo vyčistit si míč na hřišti " Tam je prostě žádná dostat kolem něj. Nelsonova pruh byl nesrovnatelný výstava trvalé kvality.

Je ironií, pruh byl ukončen, když amatér, Freddie Haas Jr., vyhrál Memphis Invitational. Ale další týden, Nelson opět vyhrál, pak šest vícekrát za celkem 18 vítězství na rok, což samo o sobě je záznam, který stále drží, a může dobře držet tak dlouho, dokud 11 v řadě.

Vyčerpaný jeho úsilí, Nelson řekl po sezoně 1945, že on odešel z konkurenčního golfu. Nicméně předtím, než dělat to finále, vyhrál šestkrát v roce 1946 a získal svůj poslední turnaj v roce 1951, když mu bylo 39.

Nelson pak stal důležitým učitelem v kariéře Ken Venturi a Tom Watson, abychom jmenovali ale dva z jeho studentů, pak televizní analytik golf na mnoho let. A za to, že byl teplý, nenáročný velvyslanec pro hru.

Vzhledem k tomu, on hrál v jeho silách, před PGA Tour se stala tak populární, jako by tomu bylo, a před televizí začal rozsáhlé pokrytí na to, Nelsonův talent na golf nebyl vystaven tak široce, jak bylo, že jeho současníků, Hogan a Snead, kteří se narodili ve stejném roce. Ale ti, kteří tam byli věděli, co Nelson měl. . Všechno