/ Knowledge Discovery >> Získávání znalostí >> zábava >> sportovní >> baseball >> sezóna shrne >> 1910s >>

1911 Baseball Season Recap

1911 Baseball Season
Procházet článek 1911 Pro Baseball sezónu 1911 Pro Baseball sezónu rekapitulace

Oba lig použité živou, korkovou-střed míč po celou sezonu 1911, přinášet ne-li na konec mrtvého-ball éra, tak alespoň svátek od něj. Džbány byly umístěny na defenzivě jako hlavní ligy běhy skóroval součty a odpalování průměry vystřelila: Národní liga pálkoval .260; americká liga, 0,273. Dva týmy v americké ligy, Philadelphia a Detroit, pálkoval přes .290.

The New York Giants vyhrál vlajku, díky ligy nejlepší trestný čin. Catcher Chief Meyers zasažen .332 a druhým baseman Larry Doyle praštil 25 třílůžkových (svázaný pro pátý-nejlepší všech dob) a zaznamenal 102 běhů; John McGraw tým nasbíral 756 běží. To vše výrobního cyklu neinhibovala Giants na basepaths. Outfielder Josh Devore ukradl 61 základen, na druhém místě v lize do Cincinnati Bob Bescher s 81, a byl následován na žebříčku spoluhráči Fred Snodgrass 51 a Fred Merkle v 49.

Jako tým, New York udeřil moderní rekord 347 základen, 58 více než finalista-up Cincinnati. Obři měl také Národní liga je nejlepší pitching personál, připevněný Christy Mathewson (který vyhrál 26 her a byl jediný národní League džbán s ERA pod 2,00 na 1,99) a Rube Marquard (který ve svém prvním roce v rotaci šlo 24 -7).

Ztráta Johnny Evers kvůli nervovému zhroucení v květnu pravděpodobně stálo mláďata vlajku, jak oni přišli v 7-1/2 hry mimo tempu. Chicago je Wildfire Schulte vyhrál po vázání s Pittsburgh Chief Wilson o vedení v lize v RBI (107) a doplňování okruhu v homeruny (21) Národní ligy Chalmers Award. Honus Wagner, věk 37, získal svůj poslední titul na odpalování .334 pro třetí místo Pittsburghu. Philadelphia na čtvrtém místě, byl podpořen nováček senzací Pete Alexander. Ve věku 24 let, Alexander šel 28-13 (se sedmi shutouts a 2,57 ERA), aby vedl NL v vyhrává.

V americkém spolku, Connie Mack je powerhouse opakovat, ale ne bez dána běh pro jeho penězích dobré-hit, ne-pitch Detroitu. Druhý trvat v týmu ERA, Tigers držel první místo pro hodně z první poloviny sezóny na síle jednoho-dva šídlo z Ty Cobb a Sam Crawford, kdo byl první a druhé místo v americkém spolku v RBI s 127 a 115.

Crawford odražen .378 a .526 praštil, jak třetí nejlepší. Cobb vedl v bězích s 147, 248 s hity, dvoulůžkové s 47, třílůžkové s 24 a ukradl základny s 83 a vyhrál Chalmers Award. Cobb a Cleveland je Joe Jackson pálkoval .420 a .408, aby se stal pouze muži prolomit .400 bariéru mezi 1901 a 1920