Získávání znalostí
/ Knowledge Discovery >> Získávání znalostí >> auto >> auto závodní >> NASCAR >> NASCAR sezóně shrne >> 1940 >>

1.949 NASCAR Přísně Sklad Chronology

000 diváky.

Listopad 28, 1.949

NASCAR oznamuje, že vítězství večeře na počest divizní vítězi se bude konat v Daytona Beach na 1. února, 1950. Red Byron je ctěn jako inaugurační NASCAR Strictly Stock šampion , zatímco Fonty Flock je korunován mistr divizi Modified.
Fonty hejna obrovský Buick Roadmaster vyjednává čtvrtého obrátit se na severní Wilkesboro ploché dráhy v průběhu posledního Přísně Stock závodě sezóny v říjnu 16. Flock skončil třetí a vyhrál $ 400. Flock vyhrál 1949 NASCAR změněno šampionát a skončil pátý v závěrečných přísně skladu Body pořadí, jediným jezdcem pro přihlášení top pět skončí ve stejném období v obou NASCAR vrcholu dvě divize.

05.12.1949: Southern 500

Central státy Racing Association, soupeře středozápadní založené akciové závodní auto schválit tělo, oznámí, že to bude sankcionovat inaugurační Southern 500 v novém Darlington Raceway v roce 1950. Track President Harold Brasington pokoušel se dostat NASCAR sankcionovat první 500 mil akciové automobilový závod, ale Bill Francie odmítal nabídku, ustrašené přísně sériové vozy nemohla jít celých 500 mil.

prosinec 1949

public relations office NASCAR uvolní vítěze nejdříve Nejpopulárnější anketě Driver. Curtis Turner získává nejvíce hlasů od NASCAR závodní fanoušky, skončit před Red Byron. Další ocenění, prostřednictvím hlasování fanoušků, šel do Byron (Best Přísně Sklad automobilista), Turner (Best Modified řidič), Sara Christian (Best Žena řidiče), a Joe Wolfa (Outstanding Mechanik).

16.prosince 1949

Soudce John J. Hayes odmítá soud podané Hubert Westmoreland, a pravidla NASCAR nemá diskvalifikovat vozy, které nejsou v souladu s technickými specifikacemi.

Pokračovat na další stránku se učit úplné výsledky 1949 NASCAR Přísně Stock sezóny. Pro více informací o všech věcech NASCAR, viz: