Získávání znalostí
/ Knowledge Discovery >> Získávání znalostí >> auto >> auto závodní >> NASCAR >> NASCAR sezóně shrne >> 1940 >>

1.949 NASCAR Přísně Sklad Chronology

outěžit. Mobley skončí 11..
Sara Christian byl NASCAR nejslavnější ženské závodník v prvních dnech. Atlanta hospodyňka byl mezi 33 startujících v zahajovací NASCAR Přísně Sklad (dnešní NEXTEL Cup) závodu v Charlotte 19. června Christian řídil Ford vstoupil její manžel Frank. Ona se kvalifikovala 13. a řídil první část závodu. Při zastávce v boxech, Bob Flock převzal a odvezl na 14. místo.

07.08.1949

A 200 mil Přísně Sklad závod nahradí plánovaná Modified funkce na Occoneechee Speedway v Hillsboro, NC Bob Flock vyhraje Oldsmobile po šesti-autohavárie vytáhne Red Byron a Sara Křesťan. Více než 17.000 diváků ukáže se dívat na událost.

11.09.1949

Curtis Turner kola jeho Oldsmobile k velkému vítězství v 200 mil NASCAR Strictly Stock závodě v Langhorne Speedway. Více než 20.000 diváků dopadlo pro slavnou událost. Sara Christian končí na šestém místě v oblasti 45, a vítěz závodu Turner ji pozve k němu v Victory Lane obřadech.
Panoramatický výhled ukazuje dav zdi ke zdi, které se zúčastnilo první Strictly Reklamní závod na 19. června v Charlotte Speedway. Počáteční tiskové zprávy řekl 22.500 zaplatil, aby se zúčastnili 150-Miler, ale později účtování kartami dav na 13,000. Závod představovat pozdní model zásob byl okamžitý hit, a NASCAR prezident Bill France rychle začal uspořádat další události, které uváděl současný model automobily.

02.10.1949

Lee Petty zaznamená jeho první NASCAR Přísně Reklamní vítězství v 100-závod míle v Heidelbergu Speedway nedaleko Pittsburghu. Sara Christian dokončí pátou, nejlepší povrch vůbec pro ženské řidiče v přední akciové závodní auto divize NASCAR.
16

říjen 1949

Bob Flock zachycuje osmou a poslední z roku 1949 Strictly Reklamní mistrovský závod v severní Wilkesboro ploché dráhy. Red Byron je korunován jako první Strictly Stock šampion, dokončovací 117,5-body před runner-up Lee Petty. Byron vyhrál dva ze svých startů šesti.

23.října 1949

Promotér Sam Nunis naplánuje 150 mil Přísně Skladem závod v Atlantě Lakewood Speedway s Národním proběhnutí továrního automobilu asociace (NSCRA) jakožto schválit tělo. NASCAR Bill Francie co-propaguje událost, která přitahuje dav 33,452. Tim Flock vyhraje v Oldsmobile.

13.listopadu 1949

S finanční úspěch Lakewood Speedway Přísně Sklad závod, promotor Nunis naplánuje přídavek událost pro 13. listopadu je Závod omezena deštěm a dokončena příští týden , Června Cleveland vyhrál v Buick před 22.