Získávání znalostí
/ Knowledge Discovery >> Získávání znalostí >> auto >> auto závodní >> NASCAR >> NASCAR sezóně shrne >> 1970 >>

1970 NASCAR Velká národní Chronology

1970 NASCAR Velké národní Rekapitulace
Prohlédněte si článek z roku 1970 NASCAR Velké národní rekapitulace 1970 NASCAR Velké národní chronologie

Auto závodní - zejména NASCAR Velké národní Tour - ve Spojených státech byla označována jako " sportu 1970 " protože nový desetiletí přiblížil. Díky nové, ultra-moderní zařízení vyskakování po celé zemi a miliony dolarů se nalije do NASCAR legální závodění v automobilovém továrnách, sport zdálo se, že na roli.

I přes celkový růžové vzhled, Země byla kručení trochu v rámci domény NASCAR. Většina z licencovaných NASCAR velké národní ovladače se vytvořil svazek s názvem Sdružení řidičů z povolání. Řidiči byli vážně získání povědomí od NASCAR k podmínkám na rychlostních komunikací, včetně znepokojivě vysoké rychlosti, množství času týmů musel strávit na cestě k přípravě na závod, pociťovaný nedostatek vyslaných cen, a vybavení pro konkurenty .

Dokonce se za-the-scenes tření, 1970 NASCAR turné produkoval mnoho skvělých momentů. Tento článek bude obsahovat to nejlepší z období, a dá vám letošní plné postavení, spolu se spoustou skvělých snímků.

18. ledna 1970

AJ Foyt Ford NIP Rogera McCluskey je Plymouth Superbird vyhrát sezony v Riverside. Pět-time Riverside vítěz Dan Gurney skončí šesté místo.
NASCAR galerie obrazu

Cale Yarborough vede Tiny Lund v těsné bitvě o vedení v prvních kolech v únoru 22 Daytona 500. Cale foukal motor o 31. kole, zatímco vedoucí. Lund setkal přehříváním problémy a skončil na 13.. V Twin 125 mil kvalifikačním závodě tři dny před 500, Yarborough vyhrál průměrnou rychlostí 183.295 mph, oficiální závodní rychlosti záznamu, který kandidoval na 14 let. Prohlédněte si další obrázky z NASCAR.

19.února 1970

Cale Yarborough a Charlie Glotzbach vyhrát Twin 125-míle kvalifikace v Daytoně. Rookie Talmadge Prince je smrtelně zraněn v 19. kolo havárii ve druhé kvalifikaci.

22 února 1970: Daytona 500

Pete Hamilton, nedávno podepsal řídit Petty Podniky Plymouth, příspěvky rozrušení vítězství v Daytona 500. Hamilton vede Ford David Pearson s devíti kol jít a vyhraje podle třech délkách automobilů.

01.3.1970: Richmond 500

James Hylton zadrží zuřivý rally Richard Petty vyhrát Richmond 500. Je Hylton první kariéru NASCAR Velké národní win a jeho první start v Ford poté, co kampaň kličce na čtyři roky.