/ Knowledge Discovery >> Získávání znalostí >> auto >> auto závodní >> NASCAR >> NASCAR sezóně shrne >> 1990s >>

1999 NASCAR Winston Cup Chronology

rychlujícím se pomalu po zastávce v boxech. Odvážný krok pohonem Gordona do vedení, který nikdy se nevzdal. Earnhardt skončil těsně v patách.

říjen 17 1999: Winston 500

Dale Earnhardt pochází z 27. startovní místě vyhrát theWinston 500 na Talladega Superspeedway v posledních kolech. Earnhardtsqueezes minulé Dale Jarrett se čtyři kola zbývající a NABS své 74thcareer NASCAR Winston Cup triumph.November 14, 1999

Tony Stewart vánek ke snadné 5,2 sekund vítězství overBobby Labonte v prvním případě NASCAR Winston Cup v Homestead-MiamiSpeedway , Je Stewart třetí vítězství v sezóně, nejvíce victoriesfor nováček řidiče od roku 1965, kdy Dick Hutcherson vyhrál devětkrát.

Mark Martin jede na hladkém povrchu závodní během tréninku na Watkins Glen International před Aug . 15 Frontier At The Glen. Goodyear vyvinul speciální treaded dešťovou pneumatiku pro použití na silnici kurzu v nepříznivém počasí. Závodníci používají dešťové pneumatik v praxi, ale NASCAR se rozhodl zrušit kvalifikaci a začít pole v pořadí podle získaných bodů. Pneumatiky do deště nebyly nikdy použity v oficiálním NASCAR Cup Series závod

21 listopadu 1999:. NAPA 500

Bobby Labonte pochází z prozatímní výchozí bod k winthe konce sezóny NAPA 500 v Atlantě Motor Speedway. Dale Jarrettfinishes druhý a zábaly do jeho první NASCAR Winston pohár championshipby 201 bodů marži přes Labonte.

Získat celý obraz o konečném pořadí v roce 1999 NASCAR sezóny s naší tabulce na následující straně.

1.999 NASCAR Winston Cup Pořadí

Dale Jarrett přestěhoval se do roku 1999 NASCAR Winston Cup body vedení v květnu s vítězstvím v Richmondu a nikdy nedal ohlédnutí, když zaútočil na své první mistrovství. Jarrett vyhráli čtyři závody během 34-závodit kampaně a skončil 201 bodů před runner-up Bobby Labonte.

roku 1999 NASCAR Winston Cupu Dale Jarrett

Jarrett se stal druhým druhé generace řidič dosáhnou vrcholu NASCAR Winston pohár proběhnutí továrního automobilu. On a jeho otec Ned přidal Lee a Richard Petty jako jediný otec-syn kombinací nosit šampionátu korunu.

Labonte vyhrál pět závodů na cestě do finalista-up místě v šampionátu pronásledování. Dvojnásobný vítěz Mark Martin