Získávání znalostí
/ Knowledge Discovery >> Získávání znalostí >> dobrodružství >> destinace >> dobrodružné cestování >>

Jak Cannonball Run Worked

icistů, jako je Connecticut, Pensylvánie a Ohio. Úvaha byla, že to bylo lepší držet kolem rychlostního limitu v těchto státech, protože zastavení provozu by opravdu bolelo svůj čas. Jakmile řidiči narazí na otevřené silnice Great Plains, všechny sázky jsou pryč a oni vynahradil zpoždění přes pasti rychlosti na východě a středozápadě.

Yates byl schopný přesvědčit legendární řidič Dan Gurney pomoci ho jako co-pilot Ferrari Daytona k zapůjčení na místního prodejce vozu. Tam v původním závodě byly tři dodávky v bazénu osmi vstupů, a jeden tým řídil Cadillac Sedan de Ville, který patřil k starší muže, který umístil inzerát v novinách, aby si svůj vůz z New Yorku do Kalifornie. Jeho jedním podmínka byla, že to ne být řízen více než 75 mil za hodinu (120 kilometrů za hodinu). &Quot; Caddie " skončil skončil na třetím místě, při průměrné rychlosti 79,3 mil za hodinu (127,6 kilometrů za hodinu).

Na konci, Yates a Gurney vyhrál úvodní závod, vysílání čas 35 hodin a 54 minut. To dávalo za průměrnou rychlostí 80,8 mil za hodinu (130 kilometrů za hodinu). Čtyři z osmi účastníky, obdržela celkem 12 peněženku řidiče na pokutách, včetně jednoho k Gurney za to 135 mil za hodinu (217 kilometrů za hodinu). První závod se moc tisku, pouze s Sports Illustrated a Los Angeles Times běží krátké kusy na neobvyklé trek. Byl to článek LA .Times kde Gurney dělal jeho nyní slavný jazyk-in-tváře citát, " V žádném případě jsme se překročit 175 mph ".
Následné Cannonball Runs

Po úspěchu První závod, slovo dostal kolem auta komunity, a další čtyři závody měl více řidičů dožadují o místo. Druhý Cannonball Run se konal následující rok, měl 25 záznamů a viděl Brock Yates skončit na druhém místě na Cadillac. Třetí závod byl zpožděn až do roku 1975 a se stěhoval do jara, aby se zabránilo podmínkách kruté zimy řidiči čelí začátkem listopadu. Ferrari Dino vyhrál třetí závod a porazit čas rekord Yates a Gurney v prvním závodě o jednu minutu. Tentokrát, Time Magazine otiskl příběh na Cannonball a přinesli více do popředí mainstreamových médií.

Yates byla do značné míry skončil závod v tomto okamžiku, ale byl přesvědčen jeho režiséra /kaskadérem přítele Hal Needham napsat skript pro autorizované verzi filmu, která by mohla Needham Helm. S cílem získat to právo, se rozhodli uspořádat ještě jednu Cannonball Run, s Yates a Needham jako hnací tým. Tak v dubnu 1979, poslední oficiální Cannonball Run závod byl držen se záznamem 46 záznamů. Hodně