/ Knowledge Discovery >> Získávání znalostí >> peníze >> osobní finance >> plánování pro vysoké školy >> přijetích vysokoškoláka >>

Jak College Přijímací zkoušky Work

kóroval. Studenti budou rozděleny 3 hodiny a 45 minut vzít zkoušku, rozdělené do čtyř sekcí:
  • Kritická čtení:. Tři podsekce na slovo vztahů, čtení s porozuměním a kontextuální analýzy
  • Matematika : tři podsekce na algebry, geometrie, měření a statistiky
  • Psaní:.. tři podkapitoly o uznání chyby a vytváří rozvinutou esej
  • Unscored rubrika: jeden segment pilotáž nové otázky pro jeden ze tří vstřelené sekce.

Na rozdíl od toho předmětu testy SAT (SAT II) jsou jedním hodin zkoušky přijatá v literatuře, historii, matematiku, vědu a jazyky. Jsou také výběr z možností, ale některé jazykové testy mají komponentu z poslechu.

Pro strojově skóroval otázek, správných odpovědí stojí jeden bod, reakce ponechána prázdná, se nepočítají, a tam je jeden-čtvrtinovým Bod odpočet za špatnou odpověď odradit hádat. Pro každou sekci, je celkový počet bodů přenese do rozsahu skóre, poskytuje kontinuitu mezi různými částmi a verze testu. Každá část testu SAT obdrží skóre od 200-800. Průměrná skóre pro každý úsek je 500. Tyto tři části jsou pak činily pro získání kompozitu, s 2400 je nejvyšší skóre [zdroj: College Board: Zkoušky].

Stejně jako u SAT, ACT složena převážně mnohočetným výběrem otázek. ACT je kratší, nicméně: Studenti mají 2 hodiny a 55 minut k dokončení zkoušky. To zahrnuje čtyři oblasti učiva, plus volitelný sekci psaní:

• anglicky: správné používání a aplikační
  • Matematika: úvaha, algebra, geometrie, trigonometrie
  • Čtení: porozumění a analýza pasáží
  • Věda: výklad a analýzu informací, uvažování a řešení problémů
  • Psaní: výběr a obrana stanovisko na zadané téma (dalších 30 minut přiděleno)

Správné skóre se počítají se bez odečtení chybných odpovědí. Stejně jako SAT, Hrubé skóre se převede na měřítku skóre. Konečné skóre ACT je složený z 1-36, na základě průměru všech čtyř testů [Zdroj: ACT: porozumět]. V roce 2009 se průměrný americký ACT poločas 21,1 [zdroj: ACT: Výběry]..

Nyní, když víte, co je na zkoušku, pojďme zjistit, jak se dostat vás do testovacího místa