/ Knowledge Discovery >> Získávání znalostí >> zábava >> sportovní >> golf >>

Jaká je historie golfu?

Kateřina Aragonská, Henry VIII je první manželka, údajně golfed, Marie, královna Skotů je žena nejvíce skvěle spojené s rané historii golfu. Marie je také připočítán s představovat termín " caddy " golfového slovníku: Když hrála ve Francii, ona byla ve spolupráci s mladými muži volali kadeti (prohlásil " Kuh-Dayz ")

Ženy nejsou moc uvedeny v historii golfu pro následující 200 let.. Skotské fishwives hrál turnaj v Musselburgh v roce 1810 za cenu jednoho " cívečnici a lebky, " a britské ženy začaly tvořit se kluby v roce 1860, kterým se St. Andrews Ladies Golf Club v roce 1867. V roce 1893, Issette Pearson postavil do čela tvorby Ladies Golf Unii v Británii, které zjistilo, golfový turnaj první ženský ten stejný rok. Přes rybník, v roce 1894, ženy v Morristown, NJ, tvořili první žena-run (ale ne ženy-jediný), golfový klub v Americe, nabízí Tiffany stříbrný pohár jako hlavní cenu v daném roce se turnaje. Spojené státy Golf Association koná turnaj první profesionální úrovni žen o dva roky později.

Turnaj LGU bylo neseno 18-letý Scott Margaret, dcera hraběte, který vlastnil jeho vlastní golfové hřiště. Margaret už vyhraných turnajů proti mužské golfisty v Cheltenham (v době před odpališť ženských) a její talent a držení těla změnilo mnoho myslí o ženách na odkazy.

Mnoho standout žena golfistů následoval. Brzy velikáni součástí rodiny Hezlet, skládající se z talentovaného Marie Linzee " květnu " Hezlet, její dvě sestry a jejich matka, který hrál se jí do konce sedmdesátých let; zázrak Beatrix Holt, který na 16 let vyhrál mistrovství tři rovně národních žen poté, co hrál jen dva roky předchozí; a dominantní Dorothy Campbell, který vyhrál 10 britské, kanadské a americké šampionáty.

Pokud jde o nedávné ženy velikánů, žádná diskuse by nebyla úplná bez zmínky Annika Sörenstamová, konzistentní hráč, která má nízkou skóre záznamy v mnoha kategoriích a je na druhém místě Mickey Wright pro oficiální turnajové vítězství v jedné sezóně (11 vs. 13). Wright, který rozhodl, že rekord ve dvou samostatných letech, je také remizoval s Babe Zaharias a Pat Bradley pro většinu velkých společností vyhraje v jedné sezóně, ve tři za kus. Ve věku 26, Wright byl také nejmladší žena někdy dosáhnout 30, vyhrává. Patty Berg drží rekord pro nejvíce kariéry majory vyhrál, v 15.

Dnes, dámy profesionální golfová asociace, která byla založena v roce 1950, je jedním z nejdéle trvajících ženských profesio