/ Knowledge Discovery >> Získávání znalostí >> auto >> auto závodní >> NASCAR >> NASCAR sezóně shrne >> 1950 >>

1951 NASCAR Velká národní Chronology

v lákání pozastavena řidiče AAA Bill Holandsko do NASCARfold. Holland řídí Nash velvyslance, ale brzy se setká s mechanicaltrouble a končí 47. v 54-auto field.April 1, 1951

CurtisTurner pohání Nash velvyslance k velkému vítězství v 150-kolo NASCARGrand Národní závodě v Charlotte Speedway , Bill Holland, v thePlymouth že Johnny Mantz jel na vítězství v roce 1950 SouthernFive set, přežije divoký pád na 132. kole.

08.04.1951

MarshallTeague vyhrává první NASCAR Velké národní Akce na západě Coast.Driving jeho Hudson Hornet, Teague vede všechny 200 kol na CarrellSpeedway v Gardena, Kalifornie. Frank Mundy řídí vůz z půjčovny, aby an11th místo na evropském šampionátu, vyhrál $. 25 Mundy čekal, až po setmění, aby returnthe auto, takže obsluha nevšiml plešatý pneumatiky.

Red Harrelson Ford a Tim hejna Oldsmobile jsou v první řadě na startu 8. dubna NASCAR Velké národní akce v Lakeview Speedway v Mobile, Ala. Fonty Flock vytáhl double-povinnost v této 150-kolo událost na 5/8 míle dirt track, působí jako promotor událostí, a skončil druhý vítěz Tim Flock. Déšť-soužil závod byl odložen z 18. března a byl brzděn dalších dešťů v dubnu. Povrch dráhy v průběhu závodu se rozešli špatně.

16.dubna 1951

Officialsat Darlington International Raceway naplánovat 250 mil AAA Big Carrace pro 4. července na žádost AAA úředníků, 200-mileNASCAR Velké národní závod plánováno na 3. července v Darlington je canceled.The AAA řekl Raceway úředníkům by odmítnout provést IndyCar typu závod ve spojení s NASCAR.

06.05.1951

CurtisTurner chmel do svého spolehlivého Oldsmobile a vyhraje 100-mileNASCAR Velké národní akce v Martinsville Speedway. Turner parkedhis Nash velvyslance kvůli opakovaným problémům přehřátí.

konci května, 1.951

NASCARjoins síly s Detroit Junior obchodní komorou a willcelebrate 250. výročí Motor City s 250-mileNASCAR Grand se Národní závod na Michigan State Fairgrounds. Postedawards ve výši $ 12,5 tisíce budou distribuovány řidičům, kteří se kvalifikují forthe události.

a Tim Fonty Flock vést poplatek na začátku 100 mil NASCAR Velké národní závod na Martinsville Speedway dne 6. května Jako většina stop na počátku roku 1950, Martinsville neměl ochrannou bariéru oddělit závodní povrch z boxů oblasti. Byl to problém, který nebylo určeno pro další desetiletí nebo tak. Curtis Turner, který začal ve čtvrtém řádku, řídil jeho Oldsmobile k vítězství, za předpokladu, že příkaz, když vů